Kosmeceutyki ENVIRON

Założycielem jest chirurg plastyczny i kardiochirurg dr Desmond Fernandes, który kierując się potrzebami swoich pacjentów opracował odmienny koncept regeneracji skóry polegający na pogrubianiu naskórka od podłoża w górę. Produkcja kosmeceutyków Environ została rozpoczęta w 1990 r. zaledwie od dwóch kremów, których receptura została stworzona stricte dla osób po operacjach plastycznych twarzy. Ideą była prosta, szybka i skuteczna regeneracja skóry oraz podtrzymanie efektów odmładzających. Wkrótce jednak zapotrzebowanie na produkty Environ® wzrosło do tego stopnia, że zaczęto produkować całe zestawy kosmeceutyków.

 

Obecnie Environ jest jedną z niewielu firm na świecie uwzględniająca najważniejsze potrzeby skóry XXI wieku i preferującą bezinwazyjne metody odnowy naskórka. Najnowszej generacji kosmoceutyki stanowią połączenie kosmetyku z faramaceutykiem. Opóźniają oznaki starzenia się skóry oraz pielęgnują i leczą skóry problematyczne: trądzikową, łojotokową, alergiczną i atopową, suchą, odwodnioną, nadwrażliwą, cienką i zwiotczałą. Skutecznie chronią przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami środowiska i wolnymi rodnikami. Są to czynniki wpływające na przedwczesne starzenie się skóry poprzez destrukcję włókien kolagenowych i niszczenie zdrowych komórek skóry.

Do produkcji kosmeceutyków Environ, używa się tylko najwyższej jakości składników: stężonych witamin A, E i C, karotenoidów, peptydów i szeroką gamę antyutleniaczy. Dla uniknięcia reakcji alergicznych nie zawierają konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie i łatwo penetrujące.

Do każdego zabiegu Makijaż leczniczy Gratis!!!
Kosmetyki EKO mineralne Jane Iredale

Receptura oparta wyłącznie na naturalnych, 100% czystych minerałach, posiadających właściwości przeciwzapalne oraz wysoką trwałość. Kosmeceutyki zalecane przez kosmetologów, dermatologów i chirurgów plastycznych na całym świecie.
Kosmetyki Jane Iredale nadają cerze nieskazitelny wygląd równocześnie zapobiegając starzeniu się skóry ze względu na farmaceutyczną zawartość witamin, antyutleniaczy oraz naturalnej blokady przeciwsłonecznej w swoim składzie. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla cery wrażliwej, alergicznej oraz dla osób po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej (włącznie z laserem głębokim po których skóra wymaga rekonwalescencji).

Kosmetyki mineralne Jane Iredale nie są testowane na zwierzętach a do ich produkcji nie są wykorzystane substancje pochodzenia zwierzęcego!