Zabieg witaminowy

Celem intensywnego zabiegu witaminowego jest uzupełnienie niedoboru witamin.

W pierwszym etapie zabiegu wtłaczamy najaktywniejsze witaminy, A w postaci retinolu oraz C . W drugim etapie wykorzystujemy właściwości preparatów kojących, nawilżających i wzmacniających skórę takich jak Colostrum bogate w substancje przyspieszające regeneracje tkanek, przeciwzapalne i czynniki wzrostu oraz gel AVST z witaminą E , B5 i beta karotenem. Na zakończenie nakładamy maskę algową, która dodatkowo koi i nawilża skórę.

Wykorzystywane w zabiegu sono i jonoforeza zwiększają przenikanie aktywnych składników w głąb skóry oraz stymulują odnowę komórkową, poprawiają krążenie i dotlenienie komórek.

Niedobory witamin w skórze mają wpływ na szybkość jej starzenia się, zdolności regeneracyjne oraz prawidłowe funkcjonowanie skóry. Ze względu na szkodliwe czynniki środowiska praktycznie każda skóra dojrzała nawet bez widocznych zmian chorobowych wymaga uzupełniania witamin z zewnątrz.

Efekty:

  • zabieg wspomaga leczenie atopii i egzem,

  • poprawia stan skór z trądzikiem różowatym ,uszczelnia naczynia,

  • zmniejsza łojotok, przyspiesza leczenie skóry trądzikowej,

  • redukuje zmarszczki, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu,

  • głęboko nawilża, nawadnia skórę.

Skuteczność zabiegu witaminowego na skórę gwarantuje wysoka jakość i stężenie witamin w kosmetykach Environ. Szwajcarski Instytut Witamin rokrocznie bada i zatwierdza ich skład.

Czas trwania zabiegu: 60 min.